Strony internetowe

Zgodne z najnowszymi trendami i standardami

Projektowanie stron internetowych

Ciężko sobie wyobrazić prowadzenie skutecznej kampanii reklamowej bez choćby śladu naszej marki w internecie. Pomożemy Państwu zostawić taki ślad.

Projektujemy i programujemy  zarówno małe "strony - wizytówki", większe strony informacyjne, jak i duże serwisy korporacyjne. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i priorytetowo, dzięki temu mamy pewność, że Państwo będziecie zadowoleni z efektów naszej pracy, a my będziemy odczuwali satysfakcję stworzenia czegoś istotnego.

Korzyści z posiadania strony internetowej

Internet jest nowoczesnym i najszybciej rozwijającym się medium informacyjnym na świecie a powiększający się dostęp do niego powoduje, że coraz większe grono ludzi traktuje Internet jako pierwsze i główne źródło informacji, prezentowanych właśnie na stronach www.

Strona internetowa daje dostęp do ogromnej liczby użytkowników jednocześnie. Strony www dają możliwość dotarcia do nowych klientów i poprawiają komunikację z aktualnymi. Mogą przyczynić się do wzrostu obrotów oraz redukcji kosztów reklamy. Badania wśród polskich internautów pokazują, iż około 60% użytkowników postrzega firmę właśnie przez pryzmat stworzonej strony www. Idąc dalej ponad 87% ludzi mających dostęp do internetu poszukuje opinii o produktach bądź usługach właśnie w internecie.

Dodatkową zaletą posiadania strony internetowe jest możliwość jej rozbudowy o dodatkowe funkcje takie jak sklep internetowy, system zarządzania treścią, systemy zarządzania kontaktami z klientem, przyjmowania zamówień przez formularze online oraz wiele innych funkcji jakie dają nam aplikacje Web zarządzane przez internet.

 

Wiesz już czym się zajmujemy


Zobacz teraz efekty naszej pracy.Portfolio